Urna med lock silver Frankrike omkring 1900

Höjd ca 10 cm, vikt ca 158 gram

Bruksslitage. Anlupen.

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
550
50
52
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
14 apr 21:01
550 SEK
14 apr 21:01
500 SEK
14 apr 20:58
350 SEK
6 apr 19:06
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?