Servietter 24 st daterade 1848 damast ca 84x77 cm

Mönstrade med bred bård av blommor samt lagerkransar, märkta i rött med monogram DBS under adlig krona samt (18)48, ca 84x77 cm

Ej genomgången. Något bruntonad i veck. Smärre fläckar

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
7 700
700
733
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
14 apr 19:00
7 700 SEK
14 apr 19:00
7 500 SEK
14 apr 18:59
7 200 SEK
14 apr 18:59
7 000 SEK
13 apr 16:49
5 880 SEK
13 apr 16:49
5 680 SEK
13 apr 9:55
5 200 SEK
13 apr 9:55
5 000 SEK
13 apr 8:09
2 720 SEK
12 apr 22:20
2 520 SEK
6 apr 8:29
2 320 SEK
5 apr 19:04
2 100 SEK
5 apr 18:14
333 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?