Madeleine Pyk – en samling F769

Serviett damast 1800-talets första hälft

Märkt CLG mönster av bred bård med slottsbyggnader och trädgårdar, mittfält med dukat middagsbord med gäster, ca 105x80 cm

Skador och slitage

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
900
85
98
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
14 apr 2024 20:33
900 SEK
14 apr 2024 20:33
850 SEK
14 apr 2024 19:53
750 SEK
14 apr 2024 19:53
700 SEK
14 apr 2024 19:52
550 SEK
14 apr 2024 19:52
500 SEK
13 apr 2024 17:39
350 SEK
9 apr 2024 21:23
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13