Serviett damast 1800-talets första hälft

Märkt CLG mönster av bred bård med slottsbyggnader och trädgårdar, mittfält med dukat middagsbord med gäster, ca 105x80 cm

Skador och slitage

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
900
82
86
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
14 apr 20:33
900 SEK
14 apr 20:33
850 SEK
14 apr 19:53
750 SEK
14 apr 19:53
700 SEK
14 apr 19:52
550 SEK
14 apr 19:52
500 SEK
13 apr 17:39
350 SEK
9 apr 21:23
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?