Servietter 2 st damast 1800-talets andra hälft

Märkta DGS 67, mönster av bred bård med rosor och girlanger, mittfält med rutmönster, ca ca 91x82 cm

Bruksslitage. lagningar

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
350
32
34
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 apr 20:28
350 SEK
14 apr 12:10
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?