Carl Öjerstam, "Storvik", vilstol / liggfåtölj, IKEA, 2001-2005.

Rotting. Längd ca 120, sitthöjd 15, höjd 79 cm.

Något slitage. Rotting med smärre skador.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 maj 2024 13:47
2 200 SEK
4 maj 2024 17:08
2 000 SEK
28 apr 2024 18:29
1 600 SEK
27 apr 2024 9:00
1 500 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38