Karl Malmvall, vilfåtöljer ett par, "Karlskrona" för IKEA 2002

Rotting, lös tygklädd kudde, ca 148x77x86 cm.

Ställvis slitage. En fåtölj med ställvis rottingskador.

Klubbat pris
3 700
351
402
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
5 maj 2024 15:41
3 700 SEK
3 maj 2024 6:22
3 500 SEK
3 maj 2024 6:22
3 400 SEK
30 apr 2024 4:33
3 200 SEK
27 apr 2024 8:37
3 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79