Servis 51 dlr "Saxisk blomst" Royal Copenhagen Danmark porslin

Bestående av;
1 kaffekanna,
1 gräddssnipa
1 bricka,
1 salt/kryddkar,
6 askfat,
1 skål på fot,
1 lövformat fat.
1 skålfat,
10 assietter,
11 koppar med 9 fat,
4 koppar utan fat,
1 tekopp utan fat (lagad)
1 kakfat
1 sockerskål med lock

Bruksslitage. Lagning.

Klubbat pris
5 100
458
485
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
31 maj 19:57
5 100 SEK
31 maj 19:57
4 900 SEK
31 maj 19:57
4 800 SEK
31 maj 19:56
4 700 SEK
31 maj 19:56
4 500 SEK
31 maj 19:56
4 200 SEK
31 maj 19:56
4 000 SEK
31 maj 17:08
3 600 SEK
30 maj 14:13
3 400 SEK
30 maj 14:12
3 200 SEK
30 maj 14:12
3 000 SEK
30 maj 14:12
2 700 SEK
30 maj 14:12
2 500 SEK
30 maj 12:34
1 800 SEK
28 maj 18:17
1 500 SEK
25 maj 20:14
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13