Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Bordslampor / urnor, ett par, porslin, Europa, 1900-tal.

Balusterformade med skulpterade svängda hänklar. Monterade på träbas. Höjd 31, totalhöjd med lampmonterig 50 cm.

Borrade för er. Slitage. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK
Linn Andersson Bennich
Linn Andersson Bennich
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 75

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13