Ljusstakar, ett par, Jugend, 1900-talets början.

Består av gjutna delar i koppar. Höjd 19 cm, bredd 14,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen metall. Rostangrepp.

Utropspris
150 EUR