Soffa, 1900-talets slut.

Soffa, 1900-talets slut.

Stommen av betsat trä. Mörkblå plyschklädsel. Längd 180 cm. Total höjd 80 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Utropspris
200 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?