Sofabed/ Divan, "Beat", Karup Design, Danmark.

Stomme i furuträ. Lösa stoppade plymåer. Etikettmärkt. Längd 162-203 cm, djup 80 cm, höjd 77 cm, sitthöjd 37 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Utropspris
200 EUR