Fingerborg, Lars Larson & Co, Göteborg, 1860. Höjd ca 2,3 cm. Fingerborg, stämplad 'FH&C', Göteborg, 1875. Höjd ca 2 cm. Totalvikt ca 5,7 g. Etui medföljer.
Slitage, repor och mindre bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.