Paul Hoff

(Sverige, Född 1945)
Paul Hoff
(Sverige, Född 1945)

Paul Hoff, skål, Kosta, signerad.

Blåtonad med röd påklippt kant. Etsad dekor av penslar. Signerad Tärnsjö R/L Paul Hoff 28/10. Höjd 16,5, diameter 22 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 000
91
95
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
15 jun 16:41
1 000 SEK
15 jun 16:41
950 SEK
15 jun 16:33
900 SEK
15 jun 16:18
900 SEK
15 jun 14:47
816 SEK
15 jun 14:47
766 SEK
15 jun 14:47
750 SEK
15 jun 14:47
700 SEK
15 jun 14:44
550 SEK
15 jun 14:44
500 SEK
15 jun 14:42
350 SEK
10 jun 18:23
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69