Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Thérèse Reuterswärd

(Sverige, Född 1942)
Thérèse Reuterswärd
(Sverige, Född 1942)

Thérèse Reuterswärd, "St Herrestad"

Olja på duk signerad och daterad 2005, 33x41 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13