TESERVISDELAR 8 st, flintgods. "Napoleon Ivy", Wedgwood.

6 koppar med fat
1 sockerskål
1 gräddkanna

Smärre slitage. En av kopparna med nagg på fotkanten

Utropspris
3 000 SEK