SKÅP, rotting. 1900-talets sista kvartal.

Överdel med hyllplan, nedtill med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Genombruten dekor. Bredd 80. Djup 53. Höjd ca 200 cm.

Slitage. Någon bristning.

Utropspris
2 000 SEK