STRANDKORGAR / FÅTÖLJER, ett par, rotting, tidigt 1900-tal.

Bärbara. Handtag på vardera sida. Höjd 170 cm. Djup 63 cm. Bredd 73 cm.

Smärre slitage

Har troligen aldrig använts utomhus. Upphittades på en vind i Varberg av nuvarande ägare.

Utropspris
4 000 SEK