STEKHUVAR, 2 st, nysilver, 1900-talets början.

En med dekor av pärlspik. En med knäckar och dekor av druvor, blad och grenverk på hänkel. Längd 30- 36 cm, höjd ca 20 cm.

Slitage. Ställvis bortskavd försilvring. Bucklor. Anlöpningar.

Utropspris
2 000 SEK