VINKYLARE I NYSILVER, jugend 1900-talets början.

Dekor av girlander. Två hänklar. Diameter 23 cm. höjd 19 cm.

Ställvis sliten försilvring. Smärre bucklor.

Utropspris
1 500 SEK