Okänd konstnär, 1700-tal, Landskap med figurer utanför by

Duk 56 x 69 cm. Gustaviansk ram.

Uppfodrad duk, krackelerad, skador.

Proveniens

Utropspris
4 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13