Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Ramon Isern & Gemma Bernal, bord "Órbita"

Skiva på lackerad stålställning som är snurrbar och utdragbar, skiva av lackerad ask-faner, konformad bas av artificiell sten, med skivan ställd i mitten mäter bordet 90x42 cm, utfälld 106,5x90x42 cm

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13