Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Oscar Tusquets och Anna Bohigas piedestaler/Sidobord ett par

Stomme av bemålat och fanerat trä, vardera del mäter 40x40x80 cm

Bruksslitage. Repor. Märken.

Designat som ett bord liggandes på sidan med en glasskiva ovanpå. Glasskiva saknas.

Utropspris
2 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13