JOAN MIRÓ, färgetsning, ur: "La bague d'aurore", 1957.

Etsning och färgakvatint, 1957, signerad med blyerts IX/X, tryckt på Rives-papper, bladmått 38 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Dupin 142.

Klubbat pris
3 500
39 445
3 652
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (31 bud)
3 jun 2018 19:09
3 500 EUR
3 jun 2018 19:08
3 400 EUR
3 jun 2018 19:08
3 300 EUR
3 jun 2018 19:05
3 200 EUR
3 jun 2018 19:05
3 100 EUR
3 jun 2018 19:05
3 100 EUR
3 jun 2018 18:55
3 000 EUR
3 jun 2018 18:53
2 900 EUR
3 jun 2018 18:53
2 800 EUR
3 jun 2018 18:53
2 700 EUR
3 jun 2018 18:08
2 600 EUR
3 jun 2018 18:08
2 500 EUR
3 jun 2018 18:08
2 400 EUR
3 jun 2018 18:08
2 300 EUR
3 jun 2018 17:42
2 200 EUR
28 maj 2018 9:17
2 100 EUR
28 maj 2018 9:17
2 000 EUR
28 maj 2018 9:17
1 950 EUR
28 maj 2018 9:17
1 900 EUR
28 maj 2018 6:25
1 800 EUR
28 maj 2018 6:25
1 750 EUR
27 maj 2018 22:48
1 650 EUR
27 maj 2018 21:33
1 600 EUR
27 maj 2018 14:29
1 550 EUR
27 maj 2018 14:29
1 500 EUR
26 maj 2018 18:29
1 450 EUR
26 maj 2018 18:29
1 400 EUR
25 maj 2018 16:26
1 350 EUR
25 maj 2018 16:26
1 300 EUR
25 maj 2018 15:49
1 250 EUR
25 maj 2018 14:32
1 200 EUR