Terho Sakki

(Finland, 1930-1997)
Terho Sakki
(Finland, 1930-1997)

TERHO SAKKI, brons, signerad och daterad -70.

Höjd 25 cm+ piedestal.

Klubbat pris
250
2 818
261
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (7 bud)
30 maj 2018 18:56
250 EUR
30 maj 2018 7:46
170 EUR
26 maj 2018 23:27
160 EUR
26 maj 2018 10:26
150 EUR
25 maj 2018 17:32
130 EUR
24 maj 2018 21:02
101 EUR
23 maj 2018 16:16
50 EUR