KAI KRISTIANSEN, skrivbord "EP 401", för Feldballes Møbelfabrik, Danmark, 1960/70-tal.

Fanerat med palisander. Detaljer i aluminium. Längd 155 cm, bredd 75 cm, höjd 72 cm.

Slitage med repor och smärre fläckar.

Klubbat pris
9 600
837
876
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
30 maj 2018 21:37
9 600 SEK
29 maj 2018 23:35
9 000 SEK
28 maj 2018 22:38
6 000 SEK
28 maj 2018 22:27
5 500 SEK
24 maj 2018 13:12
5 000 SEK
23 maj 2018 21:02
300 SEK
Om Cites