FOTOGRAFI, Gordon L Briggs.

FOTOGRAFI, Gordon L Briggs.

Churchill. Oramat. Stämplat à tergo. 25 x 20 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
3 jun 2018 16:42
1 500 SEK
3 jun 2018 16:42
1 400 SEK
3 jun 2018 16:42
1 300 SEK
3 jun 2018 16:42
1 200 SEK
3 jun 2018 16:12
1 100 SEK
3 jun 2018 16:11
1 000 SEK
3 jun 2018 14:27
800 SEK
3 jun 2018 10:59
750 SEK
3 jun 2018 0:46
700 SEK
3 jun 2018 0:46
650 SEK
3 jun 2018 0:46
650 SEK
2 jun 2018 17:59
600 SEK
1 jun 2018 16:17
550 SEK
1 jun 2018 16:17
500 SEK
1 jun 2018 16:17
450 SEK
1 jun 2018 16:16
400 SEK
1 jun 2018 16:16
350 SEK
26 maj 2018 8:39
300 SEK