FENDI, "Peekaboo Micro", väska.

Läder med beslag i guldmetall märkt "FENDI MADE IN ITALY". Mockafoder. Två fack. Löstagbar axelrem. Mått ca 15 x 10,5 x 5 cm. Dustbag medföljer.

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
2 800
244
255
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
12
7 dec 2018 20:11
2 800 SEK
11
7 dec 2018 18:07
2 600 SEK
12
7 dec 2018 13:44
2 400 SEK
11
6 dec 2018 20:44
2 200 SEK
10
6 dec 2018 20:21
2 000 SEK
9
3 dec 2018 21:17
1 500 SEK
3 dec 2018 19:17
1 400 SEK
8
3 dec 2018 11:22
1 300 SEK
2 dec 2018 20:53
1 200 SEK
8
2 dec 2018 18:06
1 100 SEK
2 dec 2018 17:46
1 000 SEK
2 dec 2018 14:17
950 SEK
1 dec 2018 18:00
900 SEK
1 dec 2018 16:19
800 SEK
1 dec 2018 12:30
700 SEK
30 nov 2018 1:06
605 SEK
29 nov 2018 22:04
555 SEK
29 nov 2018 16:07
300 SEK