ISHINK, Aldo Tura, Italien 1970-tal.

Lackerat getskinn. Cylinderformat. Höjd ca 17 cm. Diameter ca 16 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
3 jun 2018 16:42
1 600 SEK
3 jun 2018 16:42
1 500 SEK
3 jun 2018 16:42
1 500 SEK
3 jun 2018 16:42
1 400 SEK
3 jun 2018 16:42
1 300 SEK
3 jun 2018 14:22
1 200 SEK
3 jun 2018 14:22
1 100 SEK
3 jun 2018 14:22
800 SEK
3 jun 2018 14:22
750 SEK
29 maj 2018 8:50
550 SEK
29 maj 2018 8:50
500 SEK
29 maj 2018 1:42
450 SEK
29 maj 2018 1:42
400 SEK
28 maj 2018 13:40
350 SEK
26 maj 2018 11:45
300 SEK