MONTBLANC kulspetspenna writers edition 2007, "William Faulkner" limited edition 17233/18000

Längd 13,5 cm

Bruksskick. Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
4 200
373
393
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
16 dec 2018 12:43
4 200 SEK
8 dec 2018 15:35
4 000 SEK
8 dec 2018 15:15
2 000 SEK
8 dec 2018 0:11
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13