KAMERA, Leica M5, Nr 1353509. Wetzlar, Tyskland.

Svart kamerahus. Objektiv Summicron 1:2/35 Nr 2168448.

Kamerahus med skador. Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
11 601
1 024
1 068
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
15 dec 2018 17:23
11 601 SEK
15 dec 2018 17:22
11 101 SEK
15 dec 2018 17:22
11 000 SEK
15 dec 2018 17:21
8 200 SEK
15 dec 2018 17:21
8 000 SEK
15 dec 2018 17:21
6 200 SEK
15 dec 2018 17:21
6 000 SEK
15 dec 2018 12:02
5 200 SEK
15 dec 2018 12:02
5 000 SEK
12 dec 2018 12:45
4 700 SEK
12 dec 2018 12:45
4 500 SEK
12 dec 2018 12:45
4 400 SEK
12 dec 2018 12:45
4 200 SEK
12 dec 2018 8:40
4 000 SEK
12 dec 2018 8:40
3 800 SEK
11 dec 2018 20:41
3 767 SEK
11 dec 2018 20:41
3 567 SEK
11 dec 2018 20:36
3 300 SEK
8 dec 2018 7:58
3 100 SEK
8 dec 2018 7:58
3 000 SEK
8 dec 2018 7:58
2 705 SEK
8 dec 2018 7:58
2 505 SEK
8 dec 2018 7:57
2 204 SEK
8 dec 2018 7:57
2 004 SEK
8 dec 2018 3:24
1 500 SEK