RESEUR, Frankrike, 1800-talets andra hälft.

Mässing. Med originaletui. Höjd utan handtag 15, längd 9,5 cm. Nyckel finns.

Ej funktionstestad. Etui med skador och slitage. Nyckel finns.

Klubbat pris
6 000
581
665
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
7 dec 2018 14:48
6 000 SEK
7 dec 2018 14:47
5 555 SEK
7 dec 2018 14:47
5 000 SEK
7 dec 2018 10:16
4 000 SEK
2 dec 2018 19:36
3 000 SEK