CHAMPAGNEKYLARE, försilvrad metall, 1900-tal.

Konisk from. Randdekor. Hänklar. Höjd 21,5 cm.

Slitage. Repor. Anlupen metall.

Klubbat pris
809
78
90
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
19 dec 2018 17:16
809 SEK
19 dec 2018 17:01
759 SEK
19 dec 2018 17:01
750 SEK
19 dec 2018 16:58
706 SEK
19 dec 2018 16:58
656 SEK
19 dec 2018 16:01
522 SEK
19 dec 2018 9:44
510 SEK
19 dec 2018 9:44
460 SEK
19 dec 2018 9:44
410 SEK
14 dec 2018 19:02
350 SEK
14 dec 2018 17:11
300 SEK