Masayoshi Sukita

(Japan, Född 1938)
Masayoshi Sukita
(Japan, Född 1938)

MASAYOSHI SUKITA, Lambdaprint, signerad och numrerad 11/30.

" David Bowie, As I Ask You To Focus On, 1973". Bildstorlek ca 36 x 36 cm

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
20 000
1 775
1 852
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
10
30 nov 2018 14:24
20 000 SEK
13
30 nov 2018 14:24
19 500 SEK
10
30 nov 2018 14:21
19 000 SEK
13
30 nov 2018 14:21
18 500 SEK
10
30 nov 2018 14:21
18 000 SEK
13
30 nov 2018 14:21
17 500 SEK
10
30 nov 2018 14:21
17 000 SEK
13
30 nov 2018 13:54
16 500 SEK
10
30 nov 2018 13:28
16 000 SEK
13
30 nov 2018 13:28
16 000 SEK
10
30 nov 2018 13:20
15 500 SEK
12
30 nov 2018 13:20
15 000 SEK
12
30 nov 2018 13:19
14 500 SEK
10
30 nov 2018 13:19
14 000 SEK
12
30 nov 2018 11:17
12 500 SEK
11
30 nov 2018 10:51
12 000 SEK
29 nov 2018 22:16
10 500 SEK
10
29 nov 2018 20:44
10 000 SEK
9
27 nov 2018 22:42
8 800 SEK
8
27 nov 2018 19:58
8 400 SEK
25 nov 2018 17:25
8 200 SEK
25 nov 2018 16:50
8 000 SEK
25 nov 2018 10:16
7 000 SEK
25 nov 2018 6:12
6 000 SEK
24 nov 2018 14:19
4 400 SEK
23 nov 2018 23:58
4 200 SEK
23 nov 2018 20:50
4 000 SEK
23 nov 2018 15:52
2 000 SEK
23 nov 2018 13:59
300 SEK