Masayoshi Sukita

(Japan, Född 1938)
Masayoshi Sukita
(Japan, Född 1938)

MASAYOSHI SUKITA, Lambdaprint, signerad och numrerad 94/100

David Bowie, "Boys Keep Swinging", 1972. Bildstorlek 21 x 15 cm

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
3 600
349
399
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
28 nov 2018 10:09
3 600 SEK
25 nov 2018 10:15
3 400 SEK
24 nov 2018 14:19
3 200 SEK
23 nov 2018 20:51
3 000 SEK
23 nov 2018 13:59
300 SEK