NATTLJUSSTAKE, mässing, 1700-tal.

Oval form. Längd 28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Lagning, möjligen ej sammanhörande ljuspipa.

Klubbat pris
1 400
122
128
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
3 dec 2018 22:55
1 400 SEK
3 dec 2018 22:55
1 300 SEK
3 dec 2018 22:53
1 220 SEK
3 dec 2018 22:53
1 120 SEK
3 dec 2018 21:18
950 SEK
3 dec 2018 19:35
900 SEK
3 dec 2018 19:19
850 SEK
3 dec 2018 19:19
800 SEK
3 dec 2018 18:26
750 SEK
3 dec 2018 13:06
700 SEK
3 dec 2018 13:06
650 SEK
3 dec 2018 13:06
600 SEK
2 dec 2018 14:14
500 SEK
1 dec 2018 10:59
450 SEK
1 dec 2018 10:59
450 SEK
26 nov 2018 8:47
300 SEK