SKRIN, 2 st, 1900-talets första hälft.

En i form av snäcka, klädd med skinn. Längd 16, bredd 15, höjd 8 cm. En fanerad med mahogny, bakomliggande syinredning. Längd 23, bredd 15,5, höjd 10 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Nyckelskylt med skada.

Klubbat pris
1 650
146
152
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
8
15 dec 2018 13:52
1 650 SEK
15 dec 2018 13:35
1 550 SEK
8
15 dec 2018 13:35
1 500 SEK
15 dec 2018 12:21
1 400 SEK
13 dec 2018 10:55
1 300 SEK
13 dec 2018 10:55
1 200 SEK
13 dec 2018 10:55
1 200 SEK
13 dec 2018 9:11
1 100 SEK
13 dec 2018 9:11
1 000 SEK
12 dec 2018 0:40
850 SEK
10 dec 2018 9:11
800 SEK
10 dec 2018 9:10
750 SEK
10 dec 2018 9:10
700 SEK
9 dec 2018 18:16
500 SEK
9 dec 2018 16:48
450 SEK
8 dec 2018 21:44
400 SEK
8 dec 2018 21:44
350 SEK
8 dec 2018 14:43
300 SEK