CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets första hälft.

Dekor av pärlbård. Hänklar. Höjd 20 cm.

Slitage. Något anlupen.

Klubbat pris
1 700
151
157
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
11
14 dec 2018 12:50
1 700 SEK
10
14 dec 2018 10:43
1 600 SEK
14 dec 2018 8:48
1 500 SEK
10
13 dec 2018 18:01
1 400 SEK
8
13 dec 2018 15:10
1 300 SEK
9
13 dec 2018 15:10
1 200 SEK
8
13 dec 2018 15:10
1 200 SEK
9
13 dec 2018 12:34
1 005 SEK
8
12 dec 2018 14:35
955 SEK
12 dec 2018 0:14
905 SEK
12 dec 2018 0:14
900 SEK
11 dec 2018 23:38
855 SEK
11 dec 2018 23:38
805 SEK
11 dec 2018 20:14
725 SEK
10 dec 2018 23:37
675 SEK
10 dec 2018 20:32
625 SEK
9 dec 2018 12:16
575 SEK
8 dec 2018 23:43
525 SEK
8 dec 2018 23:43
500 SEK
8 dec 2018 10:48
458 SEK
8 dec 2018 10:48
408 SEK
8 dec 2018 10:48
400 SEK
8 dec 2018 9:53
300 SEK