Arne Jones E1299

CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1900-talets mitt.

Randdekor. Hänklar. Dekor av vinblad och druvor. Höjd 20,5 cm.

Hårt ytslitage, tidigare försilvrad.

Klubbat pris
850
81
92
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
8 dec 2018 13:57
850 SEK
7 dec 2018 21:34
800 SEK
7 dec 2018 21:34
750 SEK
7 dec 2018 21:34
700 SEK
7 dec 2018 20:32
650 SEK
7 dec 2018 20:32
600 SEK
7 dec 2018 11:50
500 SEK
3 dec 2018 22:27
450 SEK
2 dec 2018 11:00
400 SEK
1 dec 2018 19:40
350 SEK
1 dec 2018 11:56
300 SEK