CHAMPAGNEKYLARE, försilvrad metall, "Laurent-Perrier", 1900-talets andra hälft.

Konisk form. Handtag av läder. Höjd 21 cm.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
2 400
209
219
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
8 dec 2018 1:41
2 400 SEK
8 dec 2018 1:41
2 200 SEK
8 dec 2018 1:41
2 200 SEK
7 dec 2018 22:33
2 000 SEK
8
7 dec 2018 21:40
1 900 SEK
7 dec 2018 4:10
1 800 SEK
7 dec 2018 0:53
1 700 SEK
6 dec 2018 21:50
1 600 SEK
6 dec 2018 21:01
1 500 SEK
6 dec 2018 21:01
1 400 SEK
6 dec 2018 17:12
1 300 SEK
6 dec 2018 17:11
1 200 SEK
6 dec 2018 17:11
1 200 SEK
4 dec 2018 17:10
1 100 SEK
4 dec 2018 17:10
1 000 SEK
4 dec 2018 17:10
1 000 SEK
4 dec 2018 12:02
650 SEK
3 dec 2018 19:49
600 SEK
3 dec 2018 19:49
555 SEK
3 dec 2018 19:48
550 SEK
3 dec 2018 19:48
500 SEK
3 dec 2018 9:42
300 SEK