OMEGA, constellation, armbandsur 34 mm

Guld/stål, mekaniskt verk (automatisk), plexiglas, datum, ljus urtavla, skruvboett, läderband (ej original),

Åldersrelaterat slitage. Repor, framförallt i glas. Skadat/slitet läderbandsfäste. Ingen servicehistorik föreligger och funktion garanteras ej. Fungerar vid enklare test. Ej genomgången.

Klubbat pris
5 400
477
497
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
5 dec 2018 13:04
5 400 SEK
5 dec 2018 12:20
5 200 SEK
5 dec 2018 12:20
5 200 SEK
3 dec 2018 19:32
5 000 SEK
2 dec 2018 17:46
3 700 SEK
30 nov 2018 15:32
3 500 SEK
29 nov 2018 14:26
800 SEK
28 nov 2018 19:19
550 SEK
28 nov 2018 17:55
500 SEK