CORUM, armbandsur, 26 x 28 mm

CORUM, armbandsur, 26 x 28 mm

18K guld RG/VG, mekaniska verk (manuell), safirglas, läderband med metallspänne (ej original), infattade diamanter (74 x ca; 0,005ct) vitk tot 26 gram

refnr 27537, serienr 300856

Smärre slitage med mindre repor i boett och nött läderband. Ej genomgången. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.

Utropspris
7 000 SEK