1097332

SPEGEL, 1960-tal.

Bronserad och klädd i ljus textil, 78 x 84 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H51

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    2 600
    253 EUR
    286 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    2 3 dec 13:002600SEK
    1 1 dec 08:54500SEK