ÅSA LINDSTRÖM, snapsglas, 8 st, porslin, Rörstrand, 2000-tal.

Dekor av figurer i svartvitt, invändigt silverfärgade. Olika motiv. Höjd 6 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 500
242
277
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 dec 2018 19:15
2 500 SEK
11 dec 2018 15:04
1 700 SEK
10 dec 2018 21:15
1 600 SEK
4 dec 2018 22:11
1 500 SEK
4 dec 2018 18:24
1 000 SEK