BORDSSPEGEL, Bergboms, 1940/50-tal.

Glas, ram av mässing, baksida av palisander. Ca 57 x 36 cm

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
3 400
300
313
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
20 dec 2018 14:30
3 400 SEK
20 dec 2018 13:58
3 200 SEK
20 dec 2018 13:57
3 000 SEK
20 dec 2018 13:57
3 000 SEK
20 dec 2018 12:23
2 500 SEK
20 dec 2018 12:23
2 300 SEK
19 dec 2018 7:58
2 200 SEK
19 dec 2018 7:58
2 000 SEK
19 dec 2018 7:58
1 900 SEK
19 dec 2018 7:58
1 800 SEK
16 dec 2018 22:32
1 400 SEK
16 dec 2018 20:43
1 300 SEK
16 dec 2018 20:43
1 200 SEK
16 dec 2018 20:43
1 100 SEK
16 dec 2018 20:43
1 000 SEK
16 dec 2018 9:33
950 SEK
15 dec 2018 10:07
900 SEK
13 dec 2018 9:57
850 SEK
13 dec 2018 9:57
800 SEK
13 dec 2018 9:57
800 SEK
12 dec 2018 23:27
750 SEK
12 dec 2018 23:27
700 SEK
12 dec 2018 20:40
300 SEK