ARMBAND med prinsesslipade diamanter.

18K guld. Längd ca 37,8 gram. Vikt 18,5 cm.

Slitage. Nagg.

Klubbat pris
22 600
1 970
2 062
Utropspris
17 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
9 dec 2018 19:41
22 600 SEK
9 dec 2018 19:38
21 600 SEK
9 dec 2018 19:38
21 000 SEK
9 dec 2018 19:36
20 000 SEK
9 dec 2018 19:35
19 500 SEK
9 dec 2018 19:33
19 000 SEK
9 dec 2018 19:33
18 500 SEK
9 dec 2018 19:33
18 200 SEK
9 dec 2018 19:32
18 000 SEK
9 dec 2018 19:32
17 500 SEK
9 dec 2018 19:32
17 000 SEK
9 dec 2018 19:32
16 500 SEK
9 dec 2018 19:32
16 000 SEK
9 dec 2018 19:32
15 500 SEK
9 dec 2018 19:32
15 000 SEK
9 dec 2018 11:47
11 500 SEK
9 dec 2018 6:31
11 000 SEK
6 dec 2018 21:03
10 500 SEK
6 dec 2018 16:40
9 800 SEK
4 dec 2018 20:35
9 600 SEK
4 dec 2018 18:33
9 400 SEK
3 dec 2018 15:04
4 500 SEK
2 dec 2018 22:19
4 000 SEK
2 dec 2018 8:47
3 000 SEK
1 dec 2018 11:33
2 000 SEK
1 dec 2018 8:03
1 200 SEK