ERIK JONSSON, ljusstake, mässing, Skara Gelbgjuteri, 1900-talets andra hälft.

Barockstil. Märkt "Erik Jonsson Skara". Höjd 37 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
750
66
69
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
20 dec 2018 20:47
750 SEK
20 dec 2018 20:44
700 SEK
20 dec 2018 20:20
650 SEK
20 dec 2018 19:41
600 SEK
13 dec 2018 12:51
550 SEK
13 dec 2018 12:51
500 SEK
13 dec 2018 12:51
450 SEK
13 dec 2018 12:51
400 SEK
13 dec 2018 12:51
350 SEK
12 dec 2018 22:51
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

228. Lovisa Ringborg, "The Green Room II", 2010.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK