TAKLAMPOR, 3 st, Ott International, 1900-talets andra hälft.

Mässing och rökfärgat glas. Diameter 18-23. Höjd 35-55 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 200
116
133
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
16 dec 2018 12:06
1 200 SEK
15 dec 2018 21:29
1 049 SEK
12 dec 2018 21:00
999 SEK
11 dec 2018 17:23
300 SEK