YVES SAINT LAURENT, armbandsur, 30 mm

Stål, quartz, safirglas, integrerad originallänk

Serienr 56711

Åldersrelaterat slitage. Repor. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.

Klubbat pris
1 750
154
161
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
11 dec 2018 22:46
1 750 SEK
11 dec 2018 22:46
1 650 SEK
11 dec 2018 18:39
1 550 SEK
10 dec 2018 21:40
1 450 SEK
6 dec 2018 20:36
450 SEK
5 dec 2018 20:03
400 SEK
5 dec 2018 18:35
350 SEK
5 dec 2018 12:00
300 SEK