PÄLS samt HATT, Osman Ali Finland.

Kappa i vit mink. Fastsättning med hakar, två sidofickor. Etikettmärkt "EMBA The American Mink". Storlek ca 38/40.
Rygglängd 120 cm, armlängd 64 cm, bystvidd 112 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
860
9 787
913
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (17 bud)
10 dec 2018 9:50
860 EUR
10 dec 2018 9:50
840 EUR
10 dec 2018 9:39
780 EUR
10 dec 2018 9:39
760 EUR
10 dec 2018 9:25
740 EUR
10 dec 2018 9:23
720 EUR
10 dec 2018 7:32
570 EUR
10 dec 2018 7:32
550 EUR
10 dec 2018 6:33
520 EUR
10 dec 2018 6:33
500 EUR
10 dec 2018 6:03
440 EUR
10 dec 2018 6:03
420 EUR
9 dec 2018 12:25
400 EUR
6 dec 2018 22:25
320 EUR
6 dec 2018 12:46
300 EUR
5 dec 2018 12:10
100 EUR
5 dec 2018 5:49
30 EUR
Maiju Kemppainen

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

368. Märta Måås-Fjetterström, draperi, "Perugia", rölakan, ca 247 x 150 cm, signerad MMF.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
Fair warning
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK