SKÄRP, 3 stycken, Dior, Celine och Etienne Aigner.

Läder samt canvas. Spännen av gulmetall. Längd 85-90 cm.

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
700
61
64
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
14 dec 2018 17:55
700 SEK
14 dec 2018 10:20
650 SEK
11 dec 2018 19:59
600 SEK
11 dec 2018 19:59
570 SEK
10 dec 2018 6:01
520 SEK
10 dec 2018 6:01
470 SEK
8 dec 2018 19:24
461 SEK
8 dec 2018 19:24
411 SEK
7 dec 2018 15:19
400 SEK
7 dec 2018 10:25
350 SEK
7 dec 2018 10:25
301 SEK
6 dec 2018 18:28
300 SEK